Poznajmy się!

Jesteśmy zespołem doświadczonych informatyków, programistów i inżynierów oferujących szeroko pojęty serwis IT oraz nowoczesne autorskie narzędzia i systemy informatyczne do optymalizacji pracy.

Dostarczamy usługi z zakresu automatyzacji budynków, podwyższania ich bezpieczeństwa oraz systemów zbierania i przetwarzania danych.

Eksplorujemy i przybliżamy Klientom technologie bezprzewodowe, zarówno w ramach przesyłu danych na znaczne odległości, jak i mediów zbliżeniowych.

Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata. Niczego nie uznajemy za pewnik i nie znamy słowa „nigdy”. Rozwijamy się poprzez poznanie i z zapałem pracujemy nad najbardziej zaawansowanymi, pasjonującymi projektami w zakresie informatyki, mikroelektroniki oraz mechatroniki.

W świecie zdominowanym przez technologię, na której się znamy i którą sami odpowiedzialnie tworzymy, naszym celem jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa oraz wygody jej użytkowania.

Jesteśmy gotowi do współpracy!

Jeżeli masz pomysł czy problem, którego rozwinięcie lub rozwiązanie znajduje się w granicach ludzkich możliwości technicznych, ale sam nie możesz go znaleźć lub jest zwyczajnie zbyt kosztowne, to już dziś powinniśmy się skontaktować!

Będziemy Twoim partnerem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi.

Nasza odpowiedzialność

“Mamy tylko jedną ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas” ~ Florian Plit

W czasach zdominowanych przez krótkotrwałe produkty, my tworzymy urządzenia, których niezawodność wynosi nawet 25 lat. Każdy element elektroniczny jest wolny od ołowiu, dzięki czemu osiągamy bardzo niską awaryjność, przy bardzo wysokiej użyteczności na długie lata.

Wybieramy rozwiązania przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy sztucznych nadruków na opakowaniach transportowych. Tusz znajdujący się w naszych pieczątkach wykonany jest z soi, co czyni go w 100% naturalnym, biodegradowalnym i ułatwia recykling papieru. Do dystrybucji towarów używamy skrzyń transportowych wielokrotnego użytku.

Wszystkie powyższe działania są wyrazem naszej filozofii „zero odpadów”. Projektując nasze produkty, inspirujemy się systemami stworzonymi przez naturę. Bo choć funkcjonujemy w branży IT, to realny świat i relacje mają dla nas największą wartość.

Zaufali nam

Wszelkie znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych i są własnością podmiotów właściwych.