Akademia kompetencji cyfrowych

Stacjonarne kursy programowania dla młodzieży od września 2021 w Łomży. Nasze zajęcia uczą logicznego myślenia i rozwijają kreatywność. Nauka programowania otwiera wiele możliwości, zwiększa atrakcyjność na rynku pracy i gwarantuje wysokie zarobki w branży IT. Nasze kursy to najlepsza inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. U nas nie będziesz bawił się klockami – będziesz programował. Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś, aby zarezerwować miejsce na wybrany kurs. Ilość miejsc ograniczona.

Oferujemy:

  • kameralne grupy do 8 osób,
  • wykwalifikowaną kadrę – zajęcia prowadzą osoby, pracujące zawodowo w firmie informatycznej,
  • system rabatowy (przy opłacie z góry za semestr, za rodzeństwo, za kontynuację),
  • zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 minut (2 jednostki lekcyjne, semestr = 30 jednostek lekcyjnych).

Wybierz kurs:

1. Programowanie blokowe z elementami elektroniki i robotyki – (zajęcia przeznaczone dla dzieci od 10 r.ż) kurs z wykorzystaniem popularnego zestawu Arduino, dzięki któremu można zrealizować wiele projektów, zarówno tych prostych, jak i bardziej zaawansowanych – od zegarów i stacji pogodowych, aż po duże roboty (2 semestry).
2. Kurs elektroniki, robotyki i programowania (zajęcia przeznaczone dla młodzieży od 13 r.ż) – to zajęcia z programowania mikroprocesorów w języku C (4 semestry).
3. Python od podstaw od 12 + – zajęcia pozwalają na płynne przejście z programowania blokowego do skryptowego (4 semestry).
4. Python od podstaw 14 + (4 semestry).
5. Robotyka i programowanie MBoot (od 10 r.ż) – zajęcia z programowania i robotyki dla najmłodszych (4 semestry).

Pytania ? Zadzwoń na numer telefonu 793501676 lub wypełnij formularz zapisu: